Безкоштовна парковка

Охорона готелю

Перевірити наявність місць

°

Готель Оберіг - готель в Києві

Кращі готелі та мотелі Києва розташовані в центрі міста і серед них,готель Оберіг виділяється своїми демократичними цінами і високою якістю обслуговування.Зручне розташування готелю в центральній частині Києва створює виняткові можливості для гостей готелю.Кілька хвилин і Ви в самому серці Києва - на вулиці Хрещатик.Готель Оберіг - готель в центрі Києва: проспект Лобановського, 25/16, Київ, Україна (Солом'янський район, Севастопольська площа) +38 (044) 270-44-66

Номери та ціни

У готелі Оберіг 58 комфортабельних номери, в яких продумано все до дрібниць для вашого ідеального відпочинку

Детальніше
Спецпропозиції
Детальніше

Конференц-зали

Готель Оберіг ідеальне місце в Києві для проведення конференцій і переговорів.

Детальніше

Готель Оберіг - готель в центрі Києва

Готель «Оберіг» входить до списку кращих готелів Києва. У 2010 році готель визнана лідером туристичної індустрії м. Києва в категорії «Кращий малий готель в Києві».

Послуги в готелі "Оберіг"

Автостоянка

Автостоянка:

Для гостей готелю "Оберіг" передбачена автостоянка.

Сауна

Сауна:

Готель Оберіг пропонує своїм гостям відвідати сауну, що позитивно вплине на ваше самопочуття і настрій.

Трансфер

Трансфер:

Наш співробітник організує зустріч в аеропорті або на залізничному вокзалі, заздалегідь повідомивши Вам вартість і узгодивши всі умови зустрічі .

Сніданок

Сніданок:

Щоранку з 7:30 до 11:00 в кафе готелю проходить сніданок - «шведський стіл».

Готель «Оберіг» входить до списку кращих готелів Києва. У 2010 році готель визнано лідером туристичної індустрії м. Києва в категорії «Кращий малий готель в Києві». 58 комфортабельних номерів готелю у центрі Києва ідеально підходять для ділових і туристичних візитів. Частина номерів готелю призначена для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Сніданок «шведський стіл». Безкоштовний Wi-Fi в номерах готелю і у всьому готелі. Безкоштовна парковка на території готелю.