Забронювати номер

Готель Оберіг - готель в Києві

Номери та ціни

Готель Оберіг - готель в Києві

Наш готель в Києві пропонує гостям спокійну, доброзичливу атмосферу в унікальній, вишуканій обстановці. Далеко від шуму і суєти центру міста, і все ж всього в декількох хвилинах їзди на автобусі або автомобілі від самих захоплюючих пам'яток Києва. У нашому київському готелі панує тиха і затишна обстановка з усіма зручностями, які вам можуть знадобитися для приємного відпочинку. Готель «Оберіг» - це ідеальний готель для проживання в Києві
проспект Лобановського, 25/16, Київ, Україна +38 (044) 270-44-66

Номери та ціни готелю

У готелі Оберіг 61 комфортабельний номер різних категорій . Вибирайте номер готелю, який найбільше відповідає меті Вашого візиту до Києва. Затишні номери готелю у центрі Києва оснащені кондиціонерами, кабельним телебаченням, бездротовим доступом в інтернет (Wi- Fi) , холодильником , персональним міні-сейфом, телефоном з прямим міжнародним доступом. У готелі є номер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Усі номери

Спецпропозиції

Скористайтеся спеціальними пропозиціями від готелю Оберіг. Розроблені і продумані, вони допоможуть заощадити ваш час, гроші, а крім того зняти вантаж непотрібних проблем.

Дізнатись більше